Straipsniai » Interjero dizainas » 10 idėjų, kaip įsirengti tvarkingą ir stilingą drabužinę
Moterys kasdien susiduria su didele bėda – neturėjimu ką apsirengti. Spinta gali būti pilna drabužių, tačiau rengtis vis tiek nėra ką. Tai gali būti ir dėl to, jog moterys paprasčiausiai nemato visų savo turimų apdarų. O štai drabužinėje ar didelėje spintoje viską būtų galima patogiai ir gražiai susidėti, o esant reikalui, nesunkiai rasti reikiamą daiktą. Taip net būtų sutaupoma laiko apsirengiant ryte ar kur nors skubiai išeinant.
Tikriausiai daugelis moterų svajoja apie namuose įrengtą atskirą kambarį – drabužinę arba bent jau didelę spintą, kur nesunkiai tilptų visi turimi drabužiai. Galbūt vyrams tai neatrodo dėmesio vertas dalykas, tačiau jeigu norite pradžiuginti mylimąją, įrengiant naujus namus, pagalvokite apie šią idėją. Šiuo metu vis daugiau žmonių perima pavyzdį ir sugalvoja namuose įsirengti erdvę spintą ar kambario dydžio drabužinę. Pateikiame dešimt puikių idėjų, kaip įsirengti ar atnaujinti tvarkingą, jaukų ir stilingą savo drabužių kampelį, kurio dėka greičiau rasite, ką apsirengti.
Jei turite išties daug vietos namuose ir dar nežinote, kaip ją panaudoti, tuomet tikrai galite pagalvoti apie didelę ir erdvę drabužinę. Čia tvarkingai susidėsite visus daiktus ir juos matysite. Patariama įsirengti įvairių lentynų: tiek drabužiams su pakabomis, tiek sulankstomiems, taip pat įrengti lentynų batams. Nepamiršite įvairių dydžių stalčių.
Norintiems uždaros drabužinės, siūloma pasirinkti gražiai dekoruotas stumdomas duris ir niekas net neįtars, kas yra už jų.
Jei turite didelę spintą, galite užsisakyti, jog stumdomos durys būtų su veidrodžiais. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius: ne tik matysite, kaip atrodote, bet ir vizualiai padidinsite namų erdvę.
Norint veidrodyje aiškiai save matyti ir rasti visus daiktus, iš anksto apgalvokite drabužinės apšvietimą. Ypač tuo atveju, jei drabužinėje nėra langų.
Jei negalite sau leisti turėti didelės drabužinės ar spintos, stenkitės išnaudoti net ir mažiausias galimas erdves. Pavyzdžiui, nedideliame stalčiuje gali puikiai sutilpti aksesuarai (skarelės, pirštinės, kaklaraiščiai, diržai ir t.t.).
Norint sukurti tvarkingos spintos įspūdį ir greičiau viską joje rasti, drabužius galima susidėti pagal spalvas arba drabužių rūšis (pavyzdžiui, vienoje pusėje gali būti kabinamos kelnės, sijonai, o kitoje - palaidinės ar suknelės).
Nepamirškite smulkmenų – stengiantis sukurti tvarkingos drabužinės įvaizdį, įsigykite vienodas pakabas.
Drabužinėje ar šalia jos patariama turėti lyginimo lentą ir lygintuvą, kad viską greitai ir nesunkiai rastumėte.
Siekiant, kad vaikai nuo mažens įprastų tvarkingai susidėti drabužius, patariama įrengti patogią spintą ar drabužinę, kur vaikui būtų nesunku pačiam paimti reikiamus daiktus ir padėti juos atgal į vietą. Jei atžalai leisite turėti tik porą lentynų savo spintoje, tikėtina, kad daiktai ten bus dedami bet kaip, tikintis, jog visą netvarką sutvarkys tėvai.
Tie, kas mėgsta iš anksto susidėti drabužių komplektus kelioms dienoms, gali įsirengti tam labai patogią vietą, kad nereikėtų kiekvieną kartą visko ieškoti spintoje. Tokių lentynų įrengimui nereikia didelių resursų ir fizinio darbo. Čia taip pat patogu susidėti batus ir aksesuarus. Ryte taip tikrai sutaupysite nemažai laiko!
Nuotraukos: flickr.com